KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 13669121
*
nr 1366 9121
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Carborundumetsningar, 2 st, Signerade, PT, oramade lösa blad, 98x69 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2020
kl 20:34:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/12 10:19:51
1
100 kr
14/12 10:38:15
2
250 kr
14/12 20:27:27
1
600 kr
14/12 20:28:19
2
400 kr
14/12 20:28:19
1
450 kr (Budbetjänt)
14/12 20:28:37
2
500 kr
14/12 20:28:37
1
600 kr (Budbetjänt)
14/12 20:29:04
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: attila balla carborundumetsningar etsningar grafik ungern ungersk
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
*
Attila Balla
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Läs om budbetjänten
nr 1366 9121
Attila Balla
(f. 1959), Ungern
Carborundumetsningar, 2 st, Signerade, PT, oramade lösa blad, 98x69 cm
(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/12 10:19:51 | 1 | 100 kr |
14/12 10:38:15 | 2 | 250 kr |
14/12 20:27:27 | 1 | 600 kr |
14/12 20:28:19 | 2 | 400 kr |
14/12 20:28:19 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
14/12 20:28:37 | 2 | 500 kr |
14/12 20:28:37 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/12 20:29:04 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: attila balla carborundumetsningar etsningar grafik ungern ungersk
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19